رفع مشکل سایت های هک شده

خدمات امنیت و تست نفوذ به صورت کاملاً رایگان

 

تست نفوذ

 

 

وی پی اس رویال ارائه دهنده خدمات هاستینگ و سرور و طراحی وب سایت و ارائه دهنده خدمات امنیت و تست نفوذ در کشور.

 

وی پی اس رویال دارای بخش مانیتورینگ 24 ساعته است که مسئولین این بخش نظارت دقیقی روی سایت ها در گستره اینترنت دارند. و در سریع ترین زمان از این اتفاقات اطلاع پیدا می کنند.

 

آیا مایل هستید کاری کنید که سایت شما دیگر مورد نفوذ قرار نگیرد؟!!!! و این رخداد ناخوشایند برای شما دیگر تکرار نشود؟!!! به کمک ما در زمینه تامین امنیت سایت و یا سرور خودتان می توانید کاری کنید که دیگر این اتفاق برای شما رخ ندهد. ما با بهره گیری از تیم امنیتی زبده ی می توانیم این امنیت را برای شما تامین کنیم.

 

حالا می خواهید بدانید که سایت شما چطور مورد نفوذ قرار گرفت؟!

 

معمولا هکرها از طریق یک سایت آسیب پذیر که حفره ی امنیتی دارد به سایت نفوذ و سپس به سرور نفوذ میکنند و بعد از روی سرور به تمامی سایت های روی آن سرور من جمله سایت شما نفوذ می کنند. حالا هکر با نفوذ به سایت شما یک دسترسی مخفی روی سایت ایجاد میکند که شما قادر به پیدا کردن آن نیستید و بعد از آن هروقت که بخواهد می توانند از طریق آن دسترسی مخفی مجدداً سایت شما را هک کند.

 

اینک وظیفه ما برای رفع مشکل شما:

 

تیم امنیتی وی پی اس رویال بک آپ سایت شما را به صورت کاملا رایگان به سرورهای امن ما منتقل میکنند و توسط اسکنرها و ابزارهای پیشرفته مختص ما دسترسی های مخفی هکرها را روی سایت شما پیدا و اقدام به حذف آن ها می نمایند و درصورت وجود حفره های امنیتی اقدام به پچ آن ها می نمایند.

 

مراحل رفع مشکل :

 
مرحله اول:

ابتدا به قسمت پشتیبانی در سایت رجوع کرده و درخواست رفع مشکل سایت خود را با اطلاعات مربوط به هاست که شامل یوزر و پسورد پنل هاست شما می باشد برای ما ارسال کنید.

 

مرحله دوم:

بعد از ارسال تیکت از سوی شما، متخصصین امنیت ما سایت شما را به صورت کاملاً رایگان با روش های  White box و Black box مورد بررسی امنیتی قرار می دهند و نتیجه را در پاسخ به تیکت شما برایتان ارسال می کنند.

 

مرحله سوم:

در این مرحله شما تنها نیاز به خرید یک هاست برای سایت خود دارید و می توانید از طریق این لینک اقدام به خرید نمایید و بعد از آن تمام امور شما را به صورت رایگان پیگیری خواهد کرد.

 

مرحله چهارم:

 

در این مرحله تیم امنیتی ما وارد عمل می شوند و با پک آپ گیری از سایت شما اقدام به انتقال رایگان آن به سرور های ما می نمایند و بعد از بررسی سطح امنیت و نقاط ضعف امنیتی سایت شما شروع به یافتن و حذف دسترسی های مخفی بجا مانده از هکرها در سایت شما می کنند.

 

مرحله پنجم:

 

در نهایت سایت شما کاملا پاک سازی و امن شده و آماده تحویل به شما می باشد.

 

نکته مهم: توجه داشته باشید که تمامی مراحل بک آپ گیری و انتقال سایت شما به سرورهای ما، انجام تست امنیت و در نهایت رفع مشکلات امنیتی سایت به صورت کاملاً رایگان انجام می شود و تنها شما هزینه هاست مورد نیاز خود را پرداخت می کنید.