اموزش بازسازی آپاچی در سی پنل لینوکس

اموزش بازسازی آپاچی در سی پنل لینوکس

 

apache update

 

چگونگی بازسازی آپاچی در سی پنل سرور لینوکس/ یونیکس

 

بعد از نصب سی پنل بر روی لینوکس شما به عنوان یک مدیر سرور در بیشتر مواقع بنا بر نیاز مشتریان خود مجبور هستید تا یکسری از ماژول های مورد نیاز را نصب نمایید ولی چندین سوال در اینجا مطرح می شود که برای یک مدیر سرور و یک سایت هاستینگ بزرگ ضروری خواهد بود , اولین مورد اینکه چگونه این عمل انجام گیرد تا کاربران سایت دچار مشکل نشوند؟چگونه این عمل صورت گیرد بدون انکه سرور راه اندازی مجدد شود و تغییرات بر روی سرور اختصاصی و یا سرور مجازی مربوطه اعمال گردد؟کوتاه ترین و ازموده ترین روش چیست؟روشی که در کمترین زمان و بدون ریسک بتواند نیازهای شما را تامین کند کدام است؟

 

پرسش : اگر بخواهیم وب سرور آپاچی را برای پشتیبانی از ماژولهای بیشتر و یا ارتقای آن به نسخه های بالاتر بازسازی کنیم ، چه باید کرد ؟

پاسخ :ساخت آپاچی تحت سرور سی پنل بسیار آسان است .

فرآیند بازسازی آپاچی برای سی پنل :

با استفاده از SSH به عنوان root وارد سیستم شوید . دستورات زیر را تایپ کنید :

 cd /scripts#
updatenow/. #
easyapache/. #

توسط اموزش بازسازی آپاچی در سی پنل لینوکس به همین سادگی و بدون ریسک و خرابی در سرور و حتی ریست شدن سرور خود اقدام به اعمال تغییرات بر روی سرور خود کردید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که دستوراتی که روی صفحه نمایش میبینید را دنبال کنید . فقط توجه داشته باشید که از شما در مورد اینکه کدام گزینه را دوست دارید در نصب آپاچی بسازید سوال می شود . لطفا گزینه های مناسب با نیاز خود را انتخاب کنید . بعد از اینکه نصب آن کامل شد ، به طور خودکار آپاچی ریست شده و شما می توانید از ویژگیها و قابلیتهای جدید آن استفاده کنید .